Czy biała podłoga w salonie jest dobrym wyjściem?


0

Biała podłoga w salonie – tak czy nie? Trzeba przyznać, że ten charakterystyczny element w pokoju dziennym może zrobić naprawdę imponujące wrażenie i nadać całemu pomieszczeniu ciekawy, ponadczasowy charakter.

Neutralna, biała podłoga w salonie

Biała podłoga w salonie jest wyborem neutralnym, bardzo wysublimowanym pasującym do najróżniejszych stylów. Jej ogromną zaletą jest fakt, że optycznie powiększy każde pomieszczenie, nawet to najmniejsze. Zaleca się wybór takiej podłogi we wnętrzach, gdzie chcemy pokazać swój mocny i zdecydowany charakter. Jeżeli jednak nie chcemy przesadzić ze swoją “mocą” podczas urządzania, to biały kolor podłogi łagodzi i podkreśli wspaniały charakter całego wnętrza.

Biel oraz inne kolory w salonie

Biała podłoga w salonie razem z innymi, chłodnymi kolorami będzie wspaniałym zestawieniem dla minimalistycznych wnętrz. Jeżeli ktoś docenia styl nowoczesny, to świetnie dopasuje się do bieli płytek pięknie odbijających światło. Z kolei biel razem z ciepłymi kolorami będzie stanowiła idealne tło dla wnętrz przytulnych, klimatycznych, gdzie może znaleźć się np. również miejsce na kominek w salonie. Stawiając na mocne i wyraziste kolory w pokoju dziennym biel na podłodze będzie stanowiła idealną równowagę, dzięki czemu w całym otoczeniu zapanuje odpowiednia harmonia i spokój. Biel jest naprawdę bardzo uniwersalnym i neutralnym kolorem, dzięki któremu będzie można do swoich salonów wprowadzić styl eklektyczny, loftowy, glamour, a nawet znakomity styl industrialny. 


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win