Nowoczesny wózek dziecięcy 3w1 ciekawą alternatywą dla klasycznego modelu


0

Rodzice kompletujący wyprawkę dla swojego dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, mają obecnie ogromne pole do popisu. W sklepach z artykułami dla dzieci znajdziemy ogrom nowoczesnego sprzętu, akcesoriów, zabawek i mebli, które mają za zadanie maksymalnie ułatwić i umilić życie zarówno maluszkowi, jak i rodzicom. Jedną z ciekawych nowości cieszących się sporym uznaniem opiekunów są wózki wielofunkcyjne. Dlaczego właśnie one są najchętniej wybierane? Sprawdź!

Wózki dziecięce 3w1 – sprzęt na miarę XXI wieku

Wózki dziecięce 3w1 są nowoczesnymi i praktycznymi urządzeniami, które powoli wypierają standardowe gondole i spacerówki. Dlaczego? Ponieważ lekki, składany wózek wielofunkcyjny łączy w sobie ich właściwości. Każdy tego typu wózek składa się z podstawy z kółkami, na której montowane są trzy różne nakładki zabudowana gondola, część umożliwiająca przewożenie dziecka w pozycji siedzącej oraz nosidło (które można również używać samodzielnie i montować w samochodzie). Kupując jeden wózek, zyskujesz wielozadaniowy sprzęt, który będzie służył dziecku od narodzin aż do mniej więcej 3 roku życia. Tego typu wózki można bez trudu złożyć i przewieźć w nawet niewielkim bagażniku. Przechowywane w domu nie zajmują wiele cennego miejsca.

Wygoda dla mamy i taty

Spacer z maluszkiem do parku jest doskonałą okazją do zrelaksowania się, odetchnięcia pełną piersią, poczytania książki na ławce, kiedy dziecko zaśnie… Wielofunkcyjne wózki dobrych marek wyposażone są w praktyczne dodatki, dzięki którym możesz zabrać na spacer co tylko chcesz. Uchwyty na kawę, bagażniki zamontowane przy kołach i pojemne torby zawieszane przy rączce to tylko część z nich!


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
gappnet.org https://amtm.pl/meble-ogrodowe-wypoczynkowe-jakie-wybrac/ hcfsc.org