Depilacja laserowa – wieczny efekt gładkiej skóry  


0

Depilacja laserowa jest procesem prowadzącym do usunięcia zbędnych włosów z powierzchni skóry w sposób permanentny. Oznacza to, że jedna seria zabiegów depilacyjnych wystarczy, aby włosy z danej partii na ciele nie wyrosły już nigdy. Jednak trzeba być bardzo dokładnym i regularnym – w przeciwnym razie depilacja laserowa nie będzie tak efektywna. Dlaczego?

 

Efektywność i zasady działania depilacji laserowej

 

Wbrew pozorom bardzo dużo zależy od osoby, która poddaje się serii zabiegów depilacji laserowej. Bowiem istnieją pewne zasady i reguły, które muszą być precyzyjnie wykonywane. Najbardziej istotne jest regularne uczęszczanie na serie zabiegów depilacyjnych. Umawiane terminy na miesiące do przodu są bardzo ważne. Określone daty nie są przypadkiem. Wszystko rozchodzi się tutaj o naświetlenie cebulki włosowej w fazie jej wzrostu – anagenu. Jeżeli zostanie ,,złapana” właśnie w tym momencie to cebulka zostanie uszkodzona w sposób permanentny. Gdy cebulka włosowa znajduje się w innych stanach życiowych laser może ją tylko uśpić i po kilku latach znów zacznie wytwarzać włosy.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Dodatkowe zasady uczęszczania na zabiegi depilacyjne dotyczą bezpieczeństwa klienta, które jest niezwykle ważne. Chodzi tutaj o położenie dużego nacisku na rezygnację klienta z kąpieli słonecznych, solarium czy sauny. Kąpiele słoneczne i w międzyczasie depilacja laserowa to zbyt duże obciążenie dla skóry. Dlatego jeżeli klient nie chce powikłań musi wstrzymać się z takimi praktykami. Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku peelingów, a zwłaszcza tych na bazie kwasu salicylowego prowadzących do łuszczenia naskórka, który już jest wystarczająco podrażniony.

 

Podsumowanie

 

Depilacja laserowa jest zdecydowanie najbardziej efektywną metodą depilacyjna jaka została stworzona. Nic dziwnego, że zyskuje coraz więcej chętnych klientów, którzy gotowi są zapłacić niemałe pieniądze za uzyskanie idealnie gładkiej, wolnej od włosów skóry. Istnieje wiele salonów, które świadczą usługi na wysokim poziomie. Jednymi z nich są salony sieci depilacja.pl.

 

 

 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

0