Parasol grzewczy – idealne rozwiązanie na chłodniejsze wieczory w ogrodzie


0

Każda chwila spędzona blisko natury jest magiczna. W czasie wiosny i lata warto przesiadywać w ogrodzie czy na tarasie jak najwięcej czasu. Zaaranżowanie takiej przydomowej przestrzeni nie jest trudne – wystarczą wygodne meble, dopasowane do potrzeb dodatki. Elementem, który pozwoli na przedłużenie lata jest parasol grzewczy. Jak działa takie urządzenie?

Parasol grzewczy na przydomowym tarasie

Funkcjonalne promienniki gazowe to urządzenia, które długi czas kojarzyły się z restauracjami i kawiarniami. Takie promienniki ustawiało się w ogródkach zewnętrznych, by podnosiły temperaturę powietrza i komfort klientów, którzy zdecydowali się przesiadywać na zewnątrz. Dzisiaj parasol grzewczy możemy wykorzystać w przydomowym ogródku lub na tarasie, jednocześnie przedłużając lato. Jak działa promiennik gazowy? Jest to urządzenie, które emituje ciepło nawet w promieniu 5 metrów. Oznacza to, że na tarasie panować będzie znacznie wyższa temperatura. Promiennik to idealne rozwiązanie podczas chłodniejszych wieczorów, jak również w czasie pierwszych dni jesieni. Promienniki zasilane są butlami z gazem – butla umieszczona jest wewnątrz urządzenia, przez co nie ma wpływu na jego estetykę. W zależności od stopnia intensywności użytkowania, butla z gazem starcza na około 15-30 godzin działania.

Czy parasol grzewczy to urządzenie bezpieczne?

Zdecydowanie tak – dostępne na polskim rynku parasole grzewcze posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Urządzenie to posiada włącznik, pokrętło wysokości płomienia oraz bezpiecznik przechyłu. Parasol grzewczy dostarczany jest do klienta w kilku częściach – użytkownik musi samodzielnie złożyć urządzenie przy pomocy czytelnej instrukcji. Promiennik posiada kilkuletnią gwarancję.


Like it? Share with your friends!

0