Wyrównanie kolorytu skóry – najpopularniejsze zabiegi


0

Która z pań nie marzy o idealnie gładkiej, pozbawionej przebarwień i rozszerzonych porów cerze? Niestety, nawet najdroższe kremy, sera i wykonywane w domu peelingi nie są w stanie zagwarantować w pełni satysfakcjonujących rezultatów. Na szczęście – jest medycyna estetyczna! Tajną bronią w walce o jednolitą, gładką i odżywioną skórę są innowacyjne zabiegi wykonywane przez lekarzy w gabinetach medycyny estetycznej. Jakie kuracje przyniosą w tym przypadku najlepsze rezultaty? Sprawdź!

Peeling chemiczny

Jeden z najprostszych i najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych zarówno w gabinetach medycyny estetycznej, jak i kosmetologicznych. Osobom pragnącym pozbyć się powierzchniowych przebarwień i rozszerzonych porów zaleca się wykonanie peelingu chemicznego z kwasem migdałowym lub glikolowym.

Mezoterapia igłowa

Zyskujący coraz większą popularność zabieg mezoterapii igłowej jest bezpieczną i łagodną, a zarazem skuteczną kuracją pobudzającą skórę do samoistnej regeneracji. Mezoterapia polega na stymulacji wybranego obszaru specjalną głowicą z mikroigiełkami, które dodatkowo wtłaczają w nią odżywczy koktajl. Efekt? Napięta, gładka, odżywiona i nawilżona cera natychmiast po zabiegu!

Laser frakcyjny

Jedną z najskuteczniejszych metod wyrównywania kolorytu jest wykonanie zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego. Podczas kuracji wykorzystuje się  urządzenia do medycyny estetycznej wyposażone w głowicę emitującą wiązkę lasera wnikającą w głąb skóry. Wzrost temperatury w tkankach pobudza ich naturalną regenerację, w wyniku której znikają wszelkie niedoskonałości, nierówności, przebarwienia. Cera staje się napięta, odświeżona, znikają  z jej powierzchni płytkie zmarszczki. Mimo tego, że na pełne efekty zabiegu należy poczekać, finalny rezultat jest w pełni satysfakcjonujący.


Like it? Share with your friends!

0
https://balltraps.com/czas-na-rozwoj-firmy/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/202-nowoczesne-meble-dla-nastolatkow http://adamama.org/buty-do-jazdy-konnej-wszystko-co-powinien-o-nich-wiedziec-poczatkujacy-jezdziec/